Gizlilik ve Güvenlik

Sitemiz içerisinde başka sitelere de bağlantılar bulunmaktadır. mutlulukatolyem.com adlı web sayfamız diğer sitelerin gizlilik politikaları ve içeriklerinden sorumlu değildir.

Sitemizin kayıt formunda istenilen iletişim bilgileri, (isim, adres, telefon, email vb.) hiçbir şekilde 3. şahıslarla paylaşılmamaktadır.

Olağanüstü bir durumda savcılığın isteyebileceği için IP adresleri kayıt altına alınmaktadır.

Üye Alıcının Gizlilik Yükümlülüğü:
Üye, bu web sitesi kapsamında sahip olacağı her türlü bilgi ve görsel malzemenin Muhammed Şehid Yeşil – Mutluluk Atölyem’e ait olduğunu, bu bilgi ve malzemeleri saklı tutacağını, başka yerde kullanmayacağını ve üçüncü kişilere hiçbir şekilde ifşa etmeyeceğini kabul, beyan ve taahhüt eder.

Güvenlik
Sitemizde bilgi kaybını, bilginin izin verilmeyen kullanımını ve izinsiz değiştirilmesini engellemek için firmamızca uygulanan güvenlik önlemleri bulunmaktadır.

  • Müşterilerin Kredi Kartı bilgileri sistemimizde tutulmamaktadır.
  • Sisteme giriş şifreleriniz veritabanımızda şifreli olarak durmaktadır.

Kullanıcılarımız sitemizde kayıtlı olan tüm bilgilerini dilediğinde değiştirme ve silme hakkına sahiptir.

Sitemizde Güvenli Alışveriş içi SSL Sertifikası Mevcuttur
SSL güvenli bir şekilde veri transferi için kullanılır. Girilen kredi kartı bilgilerini özel yöntemlerle şifreleyerek güvenli bir şekilde bankanıza ulaşmasını sağlar.

Sitede SSL sertifikasının olduğunu anlamak için ödeme sayfasında url ye bakılır. Bağlantı https ile başlıyorsa sitede SSL sertifikası mevcuttur. Örneğin https://www.mutlulukatolyem.com/

Sitemizde ödeme sistemi olarak iyzico Güvenli Ödeme Sistemi kullanılmaktadır.
Uluslararası güvenlik standartlarına (PCI DSS ve SSL sertifikası) ve filtrelerini sahiptir.

Önemli Not: Sitemizden yaptığınız alışveriş sonrasında, kredi kartı ekstrenizde, işyeri adı kısmında, sitemizin adı yerine iyzico ifadesini göreceksiniz.